V kosmetickém studiu používáme tyto profesionální kosmetické přístroje. Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí je součástí každého kosmetického ošetření. Výjimka, kdy ultrazvukovou špachtli nelze použít, je v případě kontraindikací (vysoký krevní tlak, kardiostimulátor, epilepsie a těhotenství). LED světelnou terapii si lze přiobjednat jako doplňkovou službu v rámci kosmetického ošetření.


Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé kožní buňky pomocí jemného ultrazvukového peelingu, pomáhá čistit pleť včetně komedonů bez podráždění. Další důležitou funkcí je sonoforéza, tj. zapracování sér, ampulí, kolagenu a gelových masek do hloubky pleti. Pomocí ultrazvuku se zmnohonásobí účinnost látek které jsou v těchto přípravcích obsažené. 

Ultrazvuková špachtle zanechává pleť osvěženou, omlazenou a jemnou.

Monochromatický světelný tunel (LED světelná terapie)

Zvyšuje účinky klasického kosmetického ošetření. Monochromatická světelná terapie se využívá nejen v kosmetice, ale dokonce i v dermatologii a chirurgii coby podpora hojení tkání. Řadou testů byla prokázána účinnost této fyzikální terapie.

ČERVENÉ SVĚTLO
Zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav, odstranění vrásek, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné pomáhá na „unavený“ obličej.
MODRÉ SVĚTLO
Působí antibakteriálně ( = desinfekce ) proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce – ideální pro ošetření akné (acne vulgaris). Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku. Působí proti „zapálené“ pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po akné. U většiny klientů dokáže ve velmi krátké době redukovat výskyt akné o 50-60%.
ZELENÉ SVĚLO
Dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, “stařecké skvrny”, redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu. Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť, na růst vlasů – pozitivně působí na vlasové kořínky, působí proti padání vlasů u žen i mužů. Též má hojivé účinky.
ŽLUTÉ SVĚTLO
Zlepšení mikrocirkulace, vaskulárních problémů, napomáhá “buněčnému dýchání”, podporuje buněčnou imunitu, působí detoxikačně. Také podporuje regeneraci pleťových buněk a snižuje začervenání. Často se využívá při depigmentačních ošetřeních. 
FIALOVÉ SVĚTLO
Pomáhá při ošetření  rosacei nebo akné, dokáže také zjemnit jizvy a zarudnutí po akné.

Monochromatický světelný tunel